Eventy

Eventy spájajú. Vďaka nim dostanete tých, ktorých potrebujete, tam, kam chcete. My chceme byť pri tom. Skúsenosti v odbore nám umožňujú bez problémov zorganizovať tlačové podujatie, event pre obchodných partnerov alebo family day.

ikona Tlačová konferencia

Tlačová konferencia

Máte nejakú novinku, ktorú chcete oznámiť svetu? Tlačová konferencia môže byť tým správnym riešením. My vám ju pripravíme v úzkej kooperácii; zabezpečíme organizáciu kompletnej konferencie, vám stačí len prísť a hovoriť.

ikona Informačná cesta

Informačná cesta

Typ eventu určený skôr pre odbornú verejnosť. Jej zástupcov môžete zobrať kamkoľvek, čo im objasní viac o vašej práci. My to zorganizujeme, vy sa im len venujete počas podujatia.

ikona Raňajky s novinármi

Raňajky s novinármi

Spoznajte novinárov počas neformálneho príjemného dopoludňajšieho stretnutia. Príďte si dať raňajky, porozprávajte sa s nimi o témach, o ktorých máte čo povedať bez stresu z organizácie. O tú sa postaráme my.

ikona Študentská súťaž

Študentská súťaž

Študentské súťaže v sebe nesú potenciál a sú vzájomne prospešné pre školy, aj klienta. Za klienta vybavíme kompletnú komunikáciu, aj organizáciu, riešime s ním len základné otázky.

ikona Slávnostné otvorenie objektu

Slávnostné otvorenie objektu

Postavila vaša firma novú časť objektu a chcete sa s ním podeliť aj s vašimi zákazníkmi? Do toho! Vymyslíme celý koncept tak, aby ste boli vy spokojní a zákazník očarený.

ikona Individuálne akcie klientov

Individuálne akcie klientov

Podľa PR stratégie, ktorú pre klienta navrhneme a ktorú schváli, organizujeme rôzne jednorazové aktivity. Môže ísť napríklad o family day, ples, či večierok pre obchodných partnerov.

Máte záujem? Neváhajte nás kontaktovať. Pozrieť kontakty