Kompletné PR poradenstvo

Hneď, ako sa rozhodnete, že chcete nadviazať vzťah s verejnosťou, mali by ste si uvedomiť, na koho chcete svoju komunikáciu zacieliť. Bez správne nastavenej PR stratégie sa ďaleko nedostanete. My vám s ňou rady a hravo pomôžeme.

ikona Komunikačná stratégia

Komunikačná stratégia

Pre klienta navrhneme efektívnu komunikačnú stratégiu internej aj externej komunikácie tak, aby priniesla čo najviac výsledkov. Komunikačná stratégia zahŕňa nielen tradičné nástroje, ale samozrejme aj sociálne médiá.

ikona Tvorba tlačových správ

Tvorba tlačových správ

Aby sa cieľová skupina dozvedela o aktivitách klienta, vytvoríme preňho tlačové správy na mieru. Ich pútavý obsah a špecifikácia s ohľadom na médiá sú samozrejmosťou.

ikona Tvorba odborných PR článkov

Tvorba odborných PR článkov

Tvorbu zaplateného obsahu sa jazykom i výberom média snažíme čo najviac priniesť k cieľovej skupine.

ikona Media relations

Media relations

Na vysokej úrovni udržiavame vzťahy s novinármi, či už v oblasti printových alebo online médií. Pre klienta vieme navrhnúť formy, ako s novinármi udržiavať neustále pozitívny vzťah.

ikona Krízová komunikácia

Krízová komunikácia

Každý dúfa, aby ju nikdy nepotreboval uplatniť. Niekedy však nastane situácia, kedy nastane. Profesionál vám s ňou rád pomôže.

ikona Tvorba mediálnej stratégie

Tvorba mediálnej stratégie

Začínate s PR alebo už máte aj nejaké skúsenosti? Určite je pre vás praktickejšie návrh médií, s ktorými budete spolupracovať, nechať na odborníka. Na základe dohodnutých médií pripravíme aj mediálnu stratégiu a pomôžeme vám odštartovať akúkoľvek kampaň!

Máte záujem? Neváhajte nás kontaktovať. Pozrieť kontakty