+421 910 967 741

O nás

Kto sme

Už desiaty rok sa zaoberáme vytváraním jedinečných komunikačných riešení prispôsobených na mieru našim klientom. Naši klienti sú primárne z oblasti stavebníctva, čo zaručuje našu profesionalitu v prístupe k odborným otázkam. Našou silnou stránkou sú okrem odbornosti aj kvalitné vzťahy so slovenskými médiami i s profesionálmi zo stavebníckeho fachu.

Klientov máme nielen zo Slovenska, ale aj z Českej republiky, čo znamená, že máme prehľad o obidvoch trhoch. Venujeme sa aj foteniu a spracovaniu referenčných stavieb. Základnú časť agentúry dopĺňajú aj externí spolupracovníci, vďaka ktorým vám vieme zabezpečiť realizáciu komplexnej komunikačnej stratégie.

Key tím

Katarína Dudáková

Managing director

Začínala v odbornom časopise ASB ako novinárka. Potom si však povedala, že stáť na medzistupienku medzi klientom a médiom je krajšie. A tak si v 23 rokoch založila PR agentúru.

„Počas rokov som si uvedomila, že mať okolo seba skvelý tím je nevyhnutnou súčasťou dobrého pracovného výkonu. Som rada, že ho síce v obmenách, ale stále okolo seba mám.“

+421 910 967 741
katarina.dudakova@keycommunications.sk
linkedin

Oľga Gluštíková

Account manager

Štúdium žurnalistiky spečatila prácou v Hospodárskych novinách. Po menšej pauze naskočila na idúci vlak v oblasti PR. Vo voľnom čase sa autorsky venuje kultúre a prispievaniu do literárnych časopisov.


+421 911 309 086
olga.glustikova@keycommunications.sk
linkedin

Silvia Bíňovská

Account manager

Vyštudovala žurnalistiku a ešte počas štúdia si vyskúšala prácu  v Slovenskom rozhlase ako hlásateľka. Po vysokej škole jej kroky smerovali na tlačové oddelenie ministerstva životného prostredia a nakoniec zakotvila v oblasti PR. Okrem písania má rada knihy, futbal, cestovanie a divadlo.
+421 908 626 330
silvia.binovska@keycommunications.sk
linkedin

Zuzana Božeková

Account manager

Po práci v nadnárodnej firme v oblasti marketingu a mediálnej agentúre sa rozhodla venovať tomu, čo ju najviac baví – písaniu. Do Key Communications prišla so skúsenosťami z marketingu a mediálneho trhu, ktoré využíva najmä pri tvorbe a realizácii mediálnych plánov a komunikácii s médiami.
+421 907 389 164
zuzana.bozekova@keycommunications.sk
linkedin

Petra Liptajová

Account manager

Najsúťaživejšia kolegyňa do Key Communications prišla počas štúdia informačných štúdií. Od tvorby mesačných monitoringov prešla na pozíciu account managera a aj k aktívnemu a produkčnému zabezpečovaniu športových eventov.

+421 948 636 393
petra.liptajova@keycommunications.sk
linkedin
pr agentura key communications logo
Rokov v PR

Rokov v PR