O nás

Už viac ako pätnásť rokov sa zaoberáme vytváraním jedinečných komunikačných riešení prispôsobených na mieru našim klientom. Naši klienti sú primárne z oblasti stavebníctva, čo zaručuje našu profesionalitu v prístupe k odborným otázkam. Našou silnou stránkou sú okrem odbornosti aj kvalitné vzťahy so slovenskými médiami i s profesionálmi zo stavebníckeho fachu.

Klientov máme nielen zo Slovenska, ale aj z Českej republiky, čo znamená, že máme prehľad o obidvoch trhoch. Venujeme sa aj foteniu a spracovaniu referenčných stavieb. Základnú časť agentúry dopĺňajú aj externí spolupracovníci, vďaka ktorým vám vieme zabezpečiť realizáciu komplexnej komunikačnej stratégie.

Key tím

Katarína Dudáková Managing director

Začínala v odbornom časopise ASB ako novinárka. Potom si však povedala, že stáť na medzistupienku medzi klientom a médiom je krajšie. A tak si v 23 rokoch založila PR agentúru.

„Počas rokov som si uvedomila, že mať okolo seba skvelý tím je nevyhnutnou súčasťou dobrého pracovného výkonu. Som rada, že ho síce v obmenách, ale stále okolo seba mám.“

Oľga Gluštíková Account manager

Viac ako desať rokov skúseností s prácou s médiami. Odborníčka na priemysel, stavebníctvo a zelené technológie. Pracovala v Hospodárskych novinách, v regionálnych médiách i kultúre.

Silvia Bíňovská Account manager

Vyštudovala žurnalistiku a ešte počas štúdia si vyskúšala prácu  v Slovenskom rozhlase ako hlásateľka. Po vysokej škole jej kroky smerovali na tlačové oddelenie ministerstva životného prostredia a nakoniec zakotvila v oblasti PR. Okrem písania má rada knihy, futbal, cestovanie a divadlo.

Silvia Jáhnová Account manager

Naša špecialistka na prácu s mladým publikom a digitálne stratégie. Organizácia študentských súťaží jej prirástla k srdcu natoľko, že sa rozhodla venovať popri práci aj odbornému vzdelávaniu stredoškolákov. Ako ryba vo vode sa cíti nielen v online prostredí, ale aj pri produkcii.

Erika Skálová Account Manager

Večná študentka, ktorú zaujíma všetko, dostala príležitosť vzdelať sa v oblasti stavebníctva a PR, tak sa jej bez zaváhania chopila. Pri práci jej pomáha nielen titul z prekladateľstva, ale aj „Keď nejde o život, nejde o nič“ pohľad na svet.

Miriama Tomášiková Account Manager

Vyštudovaná filozofka s praktickými skúsenosťami v retail biznise a facility manažmente. Najnovšia členka Key Communications strávila posledné roky na marketingovom oddelení nákupného centra. Svoj modus operandi si vyprofilovala na kreatívnu praktickosť.

Mária Vidová Copywriter

Po ukončení strednej školy sa vydala na niekoľko rokov do Londýna, kde študovala angličtinu a eventový manažment. Miluje DIY projekty a renovácie, a preto jej nie je cudzie ani domáce kutilstvo. Do Key Communications prišla po dvojročnom cestovateľskom pobyte v Austrálii, počas ktorého sa zamilovala do písania. Príjemné teda spojila s užitočným a vydala sa na cestu spoznávania oblasti PR.

Máte záujem? Neváhajte nás kontaktovať. Pozrieť kontakty